Celý život jsem chtěla napsat knihu. A svůj sen jsem si splnila. Není jen o focení žen. Je také o mně a mém přístupu, o přijetí vlastní jedinečnosti, o vytváření vlastní značky a o podnikání v kreativním oboru. 

Jestli čekáte příručku o deseti krocích, jak pětinásobně zvýšit svůj příjem za pět týdnů, budete zklamané. Nevěřím, že takové návody fungují. Věřím ale, že každá z nás má v sobě příběh, cestu i vnitřní vedení toho, kudy se ve svém podnikání ubírat. Moje kniha není jen o marketingu, světle a pózování. Píši v ní o svých zkušenostech, o lásce, o jedinečnosti každé z nás, o autenticitě a přijetí sebe sama i druhých.

Nejen, že je velká a krásně vypadá vystavená v knihovně, je především napsaná srdcem. Navíc 100 korun z každé knihy putuje na pomoc ženám, obětem domácího násilí a jejich dětem.

velikost A4, 176 stran, knižní vazba

CHCI JÍ MÍT!

www.katkakoncal.com

KATKA KONČAL

"Kniha Ženám, které fotí ženy, která nedávno spatřila světlo světa má obrovský přesah do osobní roviny. Je to kniha o fotografování, ale pro mě je to kniha o životě. Každého donutí se zamyslet sám nad sebou a jestli to co dělá, a hlavně jak to dělá, je v souladu s ním - s jeho autenticitou, hodnotami. Odejdete s pocitem, že chcete vstát, roztáhnout křídla a začít létat. Poletíte konečně tam, kam jste vždy letět chtěla, ale nikdy neměla odvahu. A poletíte svým stylem. Už žádný kompromis, už žádné strachy. Začnete vnímat svoji jedinečnost a sebehodnotu. Přestanete se srovnávat, ale uvidíte vlastní sílu. Kniha Ženám, které fotí ženy je pro všechny ženy. A je i pro muže. Je o fotografování, ale pro mě je hlavně o nalezení sama sebe. 

Lucko, děkuju Ti za tak nádherný dar v podobě toho, co jsi napsala. Přečetla jsem ji na jeden nádech a mám ji jako knihu, ke které se pořád vracím. A přeji Ti na tvé další cestě samou radost."

"Lucka, ste mojou nocnou drogou. Kazdu noc, ked chlapi zaspia, si precitam kusok pravdy. A ze ju pisete. Obcas (vlastne casto) mam pocit, ze ma poznate a ze ja poznam Vas. Zazili ste to uz? Dakujem, ze ste prekonali horsie obdobie a napisali to, co ma inspiruje, co mi skracuje cas citania inych knih a v com nachadzam vysvetlenie niektorych veci, ktore uz roky robim pri svadbach :) Az sa cudujem, kolko podobneho nachadzam aj ked som doteraz fotila zien len desiatky a svadieb cez stovku. 

Ma zmysel kazde slovo, ktore ste napisala. Naozaj."

www.butalove.sk

ivana butalová

"Právě jsem dočetla tuto krásnou knihu a protože vím, že mezi Vámi mám pár fotících žen, ráda bych ji s Vámi sdílela. Zanechala ve mně mnoho dojmů, k některým věcem si člověk tak nějak přirozeně dojde sám a jindy zase čtenáře donutí k zamyšlení a úvahám o tom, kam chce svou práci dále směřovat.

Řekla bych ale, že má co dát nejen fotícím ženám, ale také všem podnikatelkám, které chtějí pouvažovat o tom jestli jdou správným směrem a nebo se necítí šťastné, tam kde jsou. Našla jsem v ní mnoho myšlenek, které jsou mému srdci blízké a se kterými souzním.

Věřím totiž, že pokud člověk dělá svou práci od srdce a vůbec má takovou práci, která ho baví a do které dává kus sebe, je to znát. Kdo takovou práci nemá, třeba najde v knížce inspiraci k tomu jak se na tu svou správnou cestu dostat."

www.psenkovafoto.cz

jitka pšenková

"Milá Lucie,
nejprve bych Vám chtěla ze srdce poděkovat za krásnou knihu a neméně, za velmi milé věnování, které jsem v ní našla. Čím dál knihu čtu, tím více se mi líbíte. To, jak vidíte svět, to kým jste se stala a stále stáváte, to jaký máte žebříček hodnot a rozhodně i to, jakým způsobem přemýšlíte nad svou prací, klientkami, komunikací a cílem tvorby. Je mi to tak blízké, že si to ani nedovedete představit..."

karolína floryková

"Kniha je neuvěřitelným zdrojem praktických informací a inspirace vložené do meziřádků. Je osobním pohledem, který vychází z hloubi srdce a mnoha let zkušeností. Doporučuji jí nejen ženám, ale i mužům, kteří své umění zároveň vnímají jako živobytí. Kéž bych přesně takovou knihu měla na svém začátku. Díky Bohu, že už je na světě, protože i dnes mě opakovaně posouvá blíž k autentičnosti nejen v tvorbě, ale i v každodenním životě."

www.veronikahorejsova.com

veronika horejšová

přečíst

přečíst

přečíst

odeslat

Pokud máte chuť mít svou knihu s osobním věnováním, můžeme se po předchozí domluvě potkat u mě ve studiu v Praze 4.

Pokud Vám nevyhovuje osobní předání, zašlu Vám knihu po převodu částky na účet.  Cena za poštovné a balné je 150 Kč (350 Kč na Slovensko - včetně poplatků za převod).

lucie S.

Budu Vás kontaktovat co nejdříve. Snažím se na všechny objednávky knih reagovat co nejdříve, proto, pokud byste měla pocit, že se ke mně Vaše zpráva nedostala, kontaktujte mě, prosím, na 773 122 711.