lucie S.

Pro ženy, které jsou

JEDINEČNÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

SAMY SEBOU.

Celý život jsem chtěla napsat knihu. A svůj sen jsem si splnila. Není jen o focení žen. Je také o mně a mém přístupu, o přijetí vlastní jedinečnosti, o vytváření vlastní značky a o podnikání v kreativním oboru. 

Jestli čekáte příručku o deseti krocích, jak pětinásobně zvýšit svůj příjem za pět týdnů, budete zklamané. Nevěřím, že takové návody fungují. Věřím ale, že každá z nás má v sobě příběh, cestu i vnitřní vedení toho, kudy se ve svém podnikání ubírat. Moje kniha není jen o marketingu, světle a pózování. Píši v ní o svých zkušenostech, o lásce, o jedinečnosti každé z nás, o autenticitě a přijetí sebe sama i druhých.

velikost A4, 176 barevných stran, knižní vazba
doručení na adresu v ceně

KOUPIT

katka končál

když chcete vstát, roztáhnout křídla a začít létat

www.katkakoncal.com

KATKA KONČAL

"Kniha Ženám, které fotí ženy, která nedávno spatřila světlo světa má obrovský přesah do osobní roviny. Je to kniha o fotografování, ale pro mě je to kniha o životě. Každého donutí se zamyslet sám nad sebou a jestli to co dělá, a hlavně jak to dělá, je v souladu s ním - s jeho autenticitou, hodnotami. Odejdete s pocitem, že chcete vstát, roztáhnout křídla a začít létat. Poletíte konečně tam, kam jste vždy letět chtěla, ale nikdy neměla odvahu. A poletíte svým stylem. Už žádný kompromis, už žádné strachy. Začnete vnímat svoji jedinečnost a sebehodnotu. Přestanete se srovnávat, ale uvidíte vlastní sílu. Kniha Ženám, které fotí ženy je pro všechny ženy. A je i pro muže. Je o fotografování, ale pro mě je hlavně o nalezení sama sebe. 

Lucko, děkuju Ti za tak nádherný dar v podobě toho, co jsi napsala. Přečetla jsem ji na jeden nádech a mám ji jako knihu, ke které se pořád vracím. A přeji Ti na tvé další cestě samou radost."

"Lucka, ste mojou nocnou drogou. Kazdu noc, ked chlapi zaspia, si precitam kusok pravdy. A ze ju pisete. Obcas (vlastne casto) mam pocit, ze ma poznate a ze ja poznam Vas. Zazili ste to uz? Dakujem, ze ste prekonali horsie obdobie a napisali to, co ma inspiruje, co mi skracuje cas citania inych knih a v com nachadzam vysvetlenie niektorych veci, ktore uz roky robim pri svadbach :) Az sa cudujem, kolko podobneho nachadzam aj ked som doteraz fotila zien len desiatky a svadieb cez stovku. 

Ma zmysel kazde slovo, ktore ste napisala. Naozaj."

www.butalove.sk

ivana butalová

"Právě jsem dočetla tuto krásnou knihu a protože vím, že mezi Vámi mám pár fotících žen, ráda bych ji s Vámi sdílela. Zanechala ve mně mnoho dojmů, k některým věcem si člověk tak nějak přirozeně dojde sám a jindy zase čtenáře donutí k zamyšlení a úvahám o tom, kam chce svou práci dále směřovat.

Řekla bych ale, že má co dát nejen fotícím ženám, ale také všem podnikatelkám, které chtějí pouvažovat o tom jestli jdou správným směrem a nebo se necítí šťastné, tam kde jsou. Našla jsem v ní mnoho myšlenek, které jsou mému srdci blízké a se kterými souzním.

Věřím totiž, že pokud člověk dělá svou práci od srdce a vůbec má takovou práci, která ho baví a do které dává kus sebe, je to znát. Kdo takovou práci nemá, třeba najde v knížce inspiraci k tomu jak se na tu svou správnou cestu dostat."

www.psenkovafoto.cz

jitka pšenková

"Milá Lucie,
nejprve bych Vám chtěla ze srdce poděkovat za krásnou knihu a neméně, za velmi milé věnování, které jsem v ní našla. Čím dál knihu čtu, tím více se mi líbíte. To, jak vidíte svět, to kým jste se stala a stále stáváte, to jaký máte žebříček hodnot a rozhodně i to, jakým způsobem přemýšlíte nad svou prací, klientkami, komunikací a cílem tvorby. Je mi to tak blízké, že si to ani nedovedete představit..."

karolína floryková

"Kniha je neuvěřitelným zdrojem praktických informací a inspirace vložené do meziřádků. Je osobním pohledem, který vychází z hloubi srdce a mnoha let zkušeností. Doporučuji jí nejen ženám, ale i mužům, kteří své umění zároveň vnímají jako živobytí. Kéž bych přesně takovou knihu měla na svém začátku. Díky Bohu, že už je na světě, protože i dnes mě opakovaně posouvá blíž k autentičnosti nejen v tvorbě, ale i v každodenním životě."

www.veronikahorejsova.com

veronika horejšová

ROZTÁHNOUT KŘÍDLA

BRANDING

POSTRPOCESS & WORKFLOW

PRÁCE SE SVĚTLEM

Ženám, které fotí ženy

Obsah

ZACHYCOVÁNÍ KRÁSY

MAKE-UP, VLASY A OBLEČENÍ

PROSTŘEDÍ

PŘÍPRAVA KLIENTKY

VÁŠ WEB

odeslat

8000 KČ / 8 HODIN

Moc mě těší Váš zájem o můj one-to-one workshop ve studiu. Napište mi prosím, o něco víc o Vás. Budu moc ráda, když mi pošlete také odkaz na Váš web.

east + main

Workshop

Formulář úspěšně odeslán!
Ještě mrknu na Váš web a ozvu se co nejdříve. :)

Lucie

více než 2000 ŽEN
od roku 2009

lucie.schweinerova@gmail.com

studio:
U DUBU 23, PRAHA

Krása je jako vetkaná nit do každé vrásky, do každé obliny, do jizev, co nechceš mít.

Krása je nositelem příběhu, o tom, kdo jsme, 
o lásce a radosti, o tom, jak milujeme,
o jedinečnosti.

LUCIE S.