Celý život jsem chtěla napsat knihu o focení žen. A svůj sen jsem si splnila. Napsala jsem ji pro ženy fotografky, které fotí ženy svým osobitým způsobem (nezáleží na tom, jestli portrétně, intimně nebo ve stylu boudoir). Zároveň si myslím, že principy popsané v této knize jsou platné pro jakékoliv podnikání, kde kreativní ženy s láskou pečují o své klientky.

Jestli čekáte příručku o deseti krocích, jak pětinásobně zvýšit svůj příjem za pět týdnů, budete zklamané. Nevěřím, že takové návody fungují. Věřím ale, že každá z nás má v sobě příběh, cestu i vnitřní vedení toho, kudy se ve svém podnikání ubírat. Moje kniha není jen o marketingu, světle a pózování. Píši v ní o svých zkušenostech, o lásce, jedinečnosti, autenticitě a přijetí sebe sama i druhých.

Je napsaná srdcem. Navíc 100 Kč z každé knihy putuje na pomoc ženám, obětem domácího násilí a jejich dětem.

velikost A4, 176 stran, knižní vazba

CHCI JÍ MÍT!

Kniha je neuvěřitelným zdrojem praktických informací a inspirace vložené do meziřádků. Je osobním pohledem, který vychází z hloubi srdce a mnoha let zkušeností. Doporučuji jí nejen ženám, ale i mužům, kteří své umění zároveň vnímají jako živobytí. Kéž bych přesně takovou knihu měla na svém začátku. Díky Bohu, že už je na světě, protože i dnes mě opakovaně posouvá blíž k autentičnosti nejen v tvorbě, ale i v každodenním životě.

www.veronikahorejsova.com

veronika horejšová

odeslat

Pokud máte chuť mít svou knihu s osobním věnováním, můžeme se po předchozí domluvě potkat u mě ve studiu v Praze 4.

Pokud Vám nevyhovuje osobní předání, zašlu Vám knihu po převodu částky na účet.  Cena za poštovné a balné je 150 Kč.

lucie S.

Budu Vás kontaktovat co nejdříve. Snažím se na všechny objednávky knih reagovat co nejdříve, proto, pokud byste měla pocit, že se ke mně Vaše zpráva nedostala, kontaktujte mě, prosím, na 773 122 711.