růženky

Během focení slýchávám mnoho jedinečných příběhů mých klientek. V průběhu minulých let ve mně rostla potřeba tyto ženy propojit a využít tak ženské sounáležitosti, synergie a sdílení. Z vlastní zkušenosti vím, jak léčivá může být podpora žen, které jsou na podobné vlně. Směřujeme k tomu být šťastnější, vědomější, spokojenější a jsme na té stejné cestě k tomu přijmout sama sebe ve své jedinečnosti a využít její dary. První setkání Růženek už proběhlo, a přestože se ženy, které ho navštívily vůbec neznaly, bylo to nečekaně blízké a přátelské setkání. 

Vím, jak moc může znamenat, když mi někdo naslouchá a nehodnotí mě. A také vím, jak moc mě mohou obohatit příběhy druhých žen, které jdou podobným směrem. 

Proto, pokud byste měla chuť připojit se k nám, napište mi a domluvíme se. 

Setkáváme se vždy ve stejných skupinách 6-8 žen, u mě ve studiu v Praze 4, ve stejný den jednou za 3-4 týdny (den vybereme podle časových možností všech). Začínáme vždy v 19 hodin a končíme ve 21 hodin. Káva, čaj a relaxační atmosféra je zajištěna. 


odeslat

Budu moc ráda, pokud mi napíšete také víc o Vás a Vašem příběhu. Třeba mi to pomůže propojit Vás s těmi správnými ženami. Také budu ráda za nastínění Vašich časových možností. 

Budu Vás kontaktovat co nejdříve. Snažím se na všechny zprávy odpovědět do druhého dne, proto, pokud byste měla pocit, že se ke mně Vaše zpráva nedostala, kontaktujte mě, prosím, na 773 122 711.