Každá z nás není pořád jen krásná, zářící a veselá. Tak jako neexistuje den bez vědomí noci, tak je důležité ocenit nejen naše přednosti, ale i nedostatky.

Přijetí není o tom vzít naše pozitiva a prohlásit, že jen toto jsme my. Podstata přijetí je v ocenění nás samotných ve své  jedinečnosti, kde se naše světlé části prolínají s těmi tmavými a kde se naše krása snoubí s našimi šrámy.

Právě v této komplexnosti se skrývá lidskost a jedinečnost toho, kdo jsme. 

Ráda bych Vás před focením poznala. Zajímá mě, kdo jste a jaký je Váš příběh. Moc ráda si s Vámi popovídám o životním období, ve kterém zrovna jste a co prožíváte.

Součástí focení je také lehké nalíčení a přirozená úprava vlasů. Mým cílem při focení je eliminovat rušivé věci tak, aby Vám nic nebralo pozornost. Zaměřuji se na to, aby Vaše oči promluvily, proto je nechci zbytečně zakrývat silným nalíčením nebo odpoutávat pozornost perfektním účesem.

Focení začneme sérií světlých ženských portétů. Nemusíte smát, jestli nechcete. Přála bych si nafotit více Vašich tváří. Poté se pustíme do focení černobílých tmavších fotografií, které máte ve svých rukou možná víc, než si myslíte. Tady nejde o pózování, tady jde o vyjádření toho, kdo skutečně jste.


Mojí největší inspirací jste Vy, Váš příběh a prostor, který je pro Vás osobní. Chci zachytit to, kdo jste v konkrétním životním období. Tady nejde o hezké prádlo a perfektní make-up. Budu pečlivě naslouchat, aby byla Vaše vzpomínka na současnou dobu pravdivá.

Možná všechno ve Vašem životě není úplně pozitivní a zalité sluncem, ale pokud máte odvahu milovat sebe sama ve své nedokonalosti a hrdě přijmout to, kdo jste, pak se nemůžu dočkat, až Vás poznám.

Tohle focení je pro odvážné ženy dnešní doby, které se nebojí svléknout své tělo a svou duši donaha a s bradou vztyčenonou být hrdé na to, kdo jsou. I bez instantní dokonalosti.

Věřím, že pokud chcete mít stálý, pravdivý a pevný vztah s druhým člověkem, je k tomu potřeba intimita. Dokázat se otevřít, sundat masku dokonalosti a vševědoucnosti a ukázat vlastní zranitelnost je velice důležité, protože jinak jsou spolu dva lidé nepravdivě, mají nasazené masky a skrze ně k sobě navzájem promlouvají. 

Tak, jako bychom se měly odvážit sundat svou masku a být intimní před druhým člověkem, stejně tak bychom to měly mít i samy se sebou. Jedině tak můžeme žít v souladu s tím, kdo skutečně jsme a být v harmonii.

"Děkuji Vám za vše - za krásná slova, za velice příjemné focení a nádherné fotky!
Při jejich prohlížení jsem se "vrátila" zpět k Vám do ateliéru a až teď mi dochází, co jste se mnou dokázala. Cítit se uvolněně a bezpečně s někým, koho vidím poprvé v životě, kdo mě dokáže nafotit tak pravdivě...
Děkuji..."


Ukazovala jsem fotky sestřenici a ta z nich byla unešená, ale nechápe prý, jak jsem se mohla takhle odhalovat.  Já “starý” exibicionista s tím ale problém nemám. 
A ty jsi tak pohodová fotografka, že to šlo lehce.

“Light is easy to love, show me your darkness.”

R. Queen

KONZULTACE
NUDE MAKE-UP A PŘIROZENÉ VLASY
FOCENÍ VE STUDIU
světlý portrét + tmavý portrét
2 PŘEVLEČENÍ
10-20 FOTOGRAFIÍ V PLNÉM ROZLIŠENÍ
ONLINE DOWNLOAD DO 24 HODIN

lucie s.

Chcete mít své vlastní fotky?