Mojí největší inspirací jste Vy, Váš příběh a prostor, který je pro Vás osobní. Chci zachytit to, kdo jste v konkrétním životním období. Tady nejde o hezké prádlo a perfektní make-up. Budu pečlivě naslouchat, aby byla Vaše vzpomínka na současnou dobu pravdivá.

Možná všechno ve Vašem životě není úplně pozitivní a zalité sluncem, ale pokud máte odvahu milovat sebe sama ve své nedokonalosti a hrdě přijmout to, kdo jste, pak se nemůžu dočkat, až Vás poznám.

Tohle focení je pro odvážné ženy dnešní doby, které se nebojí svléknout své tělo a svou duši donaha a s bradou vztyčenonou být hrdé na to, kdo jsou. I bez instantní dokonalosti.

Věřím, že pokud chcete mít stálý, pravdivý a pevný vztah s druhým člověkem, je k tomu potřeba intimita. Dokázat se otevřít, sundat masku dokonalosti a vševědoucnosti a ukázat vlastní zranitelnost je velice důležité, protože jinak jsou spolu dva lidé nepravdivě, mají nasazené masky a skrze ně k sobě navzájem promlouvají. 

Tak, jako bychom se měly odvážit sundat svou masku a být intimní před druhým člověkem, stejně tak bychom to měly mít i samy se sebou. Jedině tak můžeme žít v souladu s tím, kdo skutečně jsme a být v harmonii.

Tohle naše poslední focení bylo úžasné! A upřímně, nečekala jsem, že by z něj mohly být tak krásné fotky, ale vážně jsou!!! I bez make-upu, stylingu vlasů, vytváření sexy póz, přesto z nich čiší intimnost a myslím, že se nám podařilo vytvořit fotky s duší.

Ukazovala jsem fotky sestřenici a ta z nich byla unešená, ale nechápe prý, jak jsem se mohla takhle odhalovat.  Já “starý” exibicionista s tím ale problém nemám. 
A ty jsi tak pohodová fotografka, že to šlo lehce.

otevřít

otevřít

otevřít

OPRAVDOVÁ JÁ je osobní, intimní focení u Vás doma nebo v jiném prostředí, které je Vám blízké. Mým cílem je zachytit Vaši pravdivou tvář. Nemusíte být úplně nahá, je jen na Vás, o čem Vaše fotky budou. Nahota je zde vyjádřením přijetí sebe sama ve své zranitelnosti.

KONZULTACE
focení ve vašem domově
2-3 hodiny focení
30-45 fotografií v plném rozlišení
online download do 24 hodin

lucie s.

Chcete mít své vlastní fotky?