lucie S.

Pro ženy, které jsou

JEDINEČNÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

SAMY SEBOU.

Mojí největší inspirací jste vy, váš příběh a prostor, který je pro vás osobní. Chci zachytit to, kdo jste v konkrétním životním období. Budu pečlivě naslouchat, aby byla vaše vzpomínka na současnou dobu pravdivá.

intimní focení

OPRAVDOVÁ JÁ je osobní, intimní focení u Vás doma nebo v jiném prostředí, které je Vám blízké. Mým cílem je zachytit Vaši pravdivou tvář. Nemusíte být úplně nahá, je jen na Vás, o čem Vaše fotky budou. Nahota je zde vyjádřením přijetí sebe sama ve své zranitelnosti.

Opravdová Já


PŘIROZENÉ LÍČENÍ 
ÚPRAVA VLASŮ
FOCENÍ VE VAŠEM DOMOVĚ
1-2 HODINY FOCENÍ
45-60 FOTOGRAFIÍ V PLNÉM ROZLIŠENÍ
ONLINE DOWNLOAD DO 24 HODIN


napište mi

"Každopádně čeho si cením asi ještě víc, je to naše setkání, které bylo taky Opravdové. Za těch pár let, co jsem fotila, jsem potkala hodně fotografů, osobností, vizuálních stylů a přístupů k modelům. A ráda bych ti řekla, že ty jsi skutečně jedinečná. Tak ryzí hlubokou vřelost, kterou máš v sobě, jsem už dlouho necítila, zvlášť ne v tak neuvěřitelně intimním kontextu. Bylo mi velkou ctí s tebou strávit těch pár hodin a poslechnout si i část tvého příběhu. Měla jsem takové intenzivní pocity krásného sladění důší, které mi umožnilo odhodit veškerý stud, jak fyzický, tak psychický. Tak trochu si přeju, abys měla doma kromě foťáku i klonovací přístroj a mohla být na světě dvakrát, třikrát nebo i pětkrát, aby tě mohlo zažít mnohem více žen."

otevřít

otevřít

otevřít

otevřít

otevřít

otevřít

otevřít

otevřít

otevřít

Tohle naše poslední focení bylo úžasné! A upřímně, nečekala jsem, že by z něj mohly být tak krásné fotky, ale vážně jsou!!! I bez make-upu, stylingu vlasů, vytváření sexy póz, přesto z nich čiší intimnost a myslím, že se nám podařilo vytvořit fotky s duší.

více než 2000 ŽEN
od roku 2009

lucie.schweinerova@gmail.com

studio:
U DUBU 23, PRAHA

Krása je jako vetkaná nit do každé vrásky, do každé obliny, do jizev, co nechceš mít.

Krása je nositelem příběhu, o tom, kdo jsme, 
o lásce a radosti, o tom, jak milujeme,
o jedinečnosti.

LUCIE S.