Noir je mnohem víc tajemný. Nyní přišla řada na to obléknout pěkné prádlo s podvazky nebo krajkové body. Fotíme v tmavé části studia, kde je černá stěna. Ráda dělám i ležící fotky na tmavém přehozu nebo na přehozu se zlatočerných glitrů. Moc ráda fotím siluety v protisvětle, hraji si se světlem stínem a fotím detaily Vašeho těla. Je to ideální doba na focení zadečků, což ocení zejména partneři mých klientek (téměř pokaždé, když se zeptám, co má partner na jejich těle nejraději, odpovídají, že zadeček). 

PODROBNĚ VÁS POVEDU. Rozhodně nepředpokládám, že jste modelka a umíte pózovat. Určitě se Vám nestane, že byste se přede mě postavila a já Vám řekla, ať začnete pózovat. Mnoho klientek mi říká, že jsou nefotogenické a že se neumí tvářit, což není pravda, ale snad Vás uklidní fakt, že zodpovědnost za Vaši pózu a výraz nesu na svých bedrech já a ne Vy. Je to moje práce, jakožto boudoir fotografky, napózovat Vás klidně až po konečky prstů, abyste vypadala skvěle (a mám s tím opravdu obrovské zkušenosti). 

NEBUDU VÁS DO NIČEHO NUTIT. Každý je jinak stydlivý a já to naprosto respektuji. Budete se převlékat o samotě a z mé strany budete mít tolik soukromí, kolik budete potřebovat. Nemusíte se také fotit úplně nahá, pokud se na to nebudete cítit (můžete se zahalit částečně do prostěradla nebo plédu), a samozřejmě, nemusíte dělat vůbec nic, co by Vám bylo proti srsti. Naopak, pokud budete cítit, že chcete odvážnější fotky, klidně mi to povězte a něco vymyslíme.

Mohu Vám vyfotit odhalená prsa i odhalený klín, můžeme udělat i lehce erotické fotografie. Nejsem stydlivá a mám zkušenosti s pózováním při úplné nahotě. Myslím si, že stojí za to nechat si takovéto fotky nafotit, protože vím, že mi mé klientky při práci důvěřují a říkají "když už, tak už". 


CO NA SEBE: 
Pro toto focení se skvěle hodí například krajkové body, které vypadá velice lichotivě. Dále pak černé krajkové prádlo s podvazky nebo sexy prádlo. Jako doplněk se skvěle hodí boty na vysokém podpatku, které si můžete i zapůjčit přímo ve studiu.

1. převlečení + 10-15 fotografií