Boudoir je přechod od portrétu k noir focení - ideální je začít v župánku nebo v košilce, kterou poté odložíte a budeme fotit ve spodním prádle. Nafotíme zde spoustu klasických postelových póz v čistém jednoduchém pojetí, kde Vám nic nebude brát pozornost. Myslím si, že tyto fotky v bílém povlečení jsou opravdu věčné - a nikdy nevyjdou z módy.  

Pokud přemýšlíte, jak focení probíhá a představa, že se budete fotit ve spodním prádle nebo bez něj Vám nepřipadá zas tak lákavá, věřte mi, že jsme tu pro to, abyste si své focení naplno užila a udělám pro to všechno. Chápu, že vstupuji do Vaší intimní zóny, ale dělám to citlivě a s ohledem na to, abyste se necítila nepříjemně. Jsem nesmírně tolerantní člověk, empatický a akceptující druhé. Vidím na lidech vždy to pozitivní a dokážu vnímat přednosti a nezabývat se nedostatky. 

BOUDOIR FOCENÍ JE ZÁBAVA! Nemusíte se obávat, že Vás bude fotit profesionální sfing s kamennou tváří a že ve studiu bude tým lidí a osm zábleskových světel zamířených na Vás. Ve studiu jsme jen Vy a já, navíc žádná světla nepoužívám, pracuji pouze s denním světlem. Pustíme si příjemnou hudbu a budeme postupovat tak, abyste se cítila stále v pohodě a příjemně.

CO NA SEBE
Skvěle vypadají sety župan, košilka a ladící spodní prádlo. Hodí se bílé, krémové, pastelové nebo syté barvy, případně květinové vzory. Hezky vypadá i obyčejné tílko a kalhotky nebo pánská košile.

1. převlečení + 10-15 fotografií