lucie S.

Pro ženy, které jsou

JEDINEČNÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

SAMY SEBOU.

Ráda bych vám představila Pavlu. Je to jedna z mých prvních klientek v novém studiu a já jsem moc ráda, že jsem ji teď, po dvou letech mohla fotit zase. Shodly jsme se, že by bylo ideální fotit napotřetí už u ní doma, protože prostor mého studia není dostatečně vypovídající o tom, kdo ve své úplnosti je. S Pavlou si máme rozhodně, co říct. Myslím si, že nás obě spojuje cesta k sobě samé, do souladu se sebou. 

Musím říct, že narozdíl od našeho prvního focení, dýchá z Pavly ženství, klid, ženská moudrost a vyrovnanost každým pórem. Sama říká, že za ty dva roky prošla obrovskými změnami jak uvnitř sebe, tak i ve vnějším životě. Prý jsem ji poprvé fotila jako dívku a nyní jako ženu. Dovolte mi prosím sdílet slova, které mi napsala ještě po cestě domů. A nemůžu opomenout také příběh o origami v podobě jeřábu, který nosí jako jedno z krásných tetování na těle. A v neposlední řadě si velice vážím možností sdílet i její fotografie, které jsou úplně bez retuší.

"Já 

Jsem žena a jsem za to šťastná. 

Jsem otevřená nové lásce, jsem otevřená novému příběhu, jsem otevřená novému poznání, jsem otevřená sobě. 

Otevřená nové lásce, se kterou budu bytí sdílet, kterou budu provázet, u které se budu choulit, protože mě bude chtít právě v tu chvíli sevřít do náruče, otevřená novému příběhu, který mi život přinese, nový a tentokrat zase jinak krásný a pak další a za ním další, otevřená novému poznání, díky kterému budu zase bohatší, otevřená sobě, abych se dále poznávala, zpočátku vždy pomalu a nesměle s něžným ostychem, později s vášní až do klidného souznění, jakého dosahují milenci...

Za všechny své životní zkušenosti s pokorou děkuji, všechny mi pomáhají nalézat cestu k sobě.
Jsem to s nimi já, stejná jako dřív a přesto nová, bohatší, moudřejší, otevřenější klidnější a šťastná.

Jsem bohatá a bezedná, odjakživa a navěky, plná lásky, tak plná lásky až mnou prochází do každé žilky do každého póru na mém těle. 

Miluji každý okamžik svého dne, okamžiky štěstí i smutku, všechny okamžiky života. Dojetím bych brečela, dojetím nad tou láskou, krásou. 

Děkuji, děkuji životu...děkuji sobě....jsem žena a jsem za to šťastná."

Lidé, společnost, si obecně myslí, že vědí, jak by mělo správně vypadat štěstí, co k němu potřebujeme, abychom ho měli...třeba to rodinné...ideálně bychom měli být alespoň čtyři...táta, máma, dvě děti...vy máte páreček?... no to je úžasné, to se vám to moc povedlo!!! A tak jsem se toho dlouhé roky držela, byla rada za dceru a syna a manžela a moc jsem si to takto přála...a tlačila jsem to své vysněné přání před sebou.


Ale pořad to nebylo ono...a tak jsem začala skládat origami jeřáby, protože se říká, že když jich složíte tisíc za jeden rok jednou za život, splní se vám přání. A tak jsem si to své přála, u každého jeřábu jsem na něho myslela, na tu svou šťastnou rodinu. Tisíckrát za jeden rok...a svět se začal točit a já jsem konečně pochopila, že musím překonat svůj obrovský strach z neznáma, přestat držet otěže a nechat své koně na chvíli jet svobodně po té správné cestě, že jim musím důvěřovat. Pochopila jsem, že opravdové štěstí, takové to, které cítím uvnitř i v okamžicích smutku, zklamání, nezávisí na vnějších okolnostech, ale nesu si ho uvnitř já sama. Pochopila jsem, že všechno, co jsem si celý rok přála už mám a vůbec nezáleží na tom, jestli jsme zrovna tři nebo čtyři...

více než 2000 ŽEN
od roku 2009

lucie.schweinerova@gmail.com

studio:
U DUBU 23, PRAHA

Krása je jako vetkaná nit do každé vrásky, do každé obliny, do jizev, co nechceš mít.

Krása je nositelem příběhu, o tom, kdo jsme, 
o lásce a radosti, o tom, jak milujeme,
o jedinečnosti.

LUCIE S.