lucie S.

Pro ženy, které jsou

JEDINEČNÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

SAMY SEBOU.

Vytvořila jsem pro vás zážitek, jehož cílem může být zachycení vlastní jedinečné krásy, cesta za větší sebeláskou nebo za přijetím svého těla a vlastní sexuality. Může to být pro vás odměna, za něco, co jste v životě dokázala, pochopila, zažila nebo přežila. Většina mých klientek se nechává fotit pro sebe. Milou pozorností mohou být i sexy fotky pro partnera. A ať už jsou vaše důvody k focení se mnou jakékoliv, slibuji, že udělám individuálně všechno pro to, abyste nikdy nelitovala, že jste do toho šla. Záleží jen na vás, jak daleko budete chtít s odhalením svých fotografií zajít.

boudoir focení

A tady to roztočíme!

Povalování se v posteli

Pár úsměvů na začátek

NAHÁ JSEM KRÁSNÁ je zkušenost oslavující Vaší ženskost, jedinečnou krásu a sebelásku. Nemusíte se fotit úplně nahá, ale pokud budete mít odvahu, můžete si užít osvobozující pocit, že jste krásná, i když už se nemáte za co schovat. 

Nahá jsem krásná


focení ve studiu
PORTRÉT + BOUDOIR + NOIR
3 převlečení
přirozený make-up a vlasy
45-60 fotografií v plném rozlišení
online download do 24 hodin

napište mi

D.L.

Milá Lucie,
Vy jste Bohyně objektivu, která umí vytáhnout z osobnosti to podstatné a potlačit drobné nedostatky. z fotek, které jste mi udělala, vyzařuje moje krása a kape sex...Předpokládala jsem, že budou úžasný, ale tohle mě srazilo a vyrazilo dech. Jsem zde Diva. konečně někdo zvládnul zachytit moje vnitřní já. tohle jsem opravdu čistá JÁ… Až na dřeň mýho ženství.

Z.L.Lucka má talent cítit vaši duši a zachytit to něco, co každá z nás vyzařuje.

P.V.

Milá Luci, po několika měsících od našeho foceni se k němu v myšlenkách stále vracím ... a děkuji ... chtěla jsem první napsat, Že mአtalent, ale ty máš dar, opravdu krásný dar, vyvolat v ženě pocit, že je jedinečná a nádherná. Jsi úžasná a těším se na další spoluprácI.

Z.K.

 Krása veliká ! přestože říct o sobě, že jsem na fotce krásná, je fakt těžký, takže to ber jako obrovskou pochvalu Tobě jako fotografovi, že jsi mě uměla zachytit takhle nádherně ! :) Bylo mi velkou ctí, potěšením a radostí Tě poznat a moct být součástí Tvého fotoprocesu. 

B. S.

jsi úžasná bytost, vystihneš nás ženy přesně v ten moment, který je přirozený a krásný.

LUCI, MOC DĚKUJI ZA SUPER DOPOLEDNE , UŽILA JSEM SI TO .. TY JSI PROSTĚ OPRAVDU ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ . FOTKY JSOU ÚŽASNÉ A OPRAVDU TI ZA NĚ MOC DĚKUJI . KÉŽ BY BYLO LIDÍ JAKO JSI TY VÍC , TAK JAK PŘISTUPUJEŠ KE SVÉ PRÁCI A DĚLÁŠ JI , JE OPRAVDU FASCINUJÍCÍ A JSEM RÁDA , ŽE JSEM TO OPĚT MOHLA VIDĚT :)

S. B.

P. R.

MUSÍM TI ŘÍCT ( A JÁ ZAS TAK NETRPÍM NA NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ), ŽE TEBE BYCH NAORDINOVALA KAŽDÝ ŽENSKÝ ASPOŇ JEDNOU ZA ROK POVINNĚ :) JE TO SKVĚLEJ RELAX A PŘÍJEMNEJ ZÁŽITEK :) A ZVEDÁ TO SEBEVĚDOMÍ AŽ DO PATRA :) A TY TO VÍŠ..... PROTO TO TAKY DĚLÁŠ! 

K. G.

"CHCI TI PODĚKOVAT ZA PŘÍJEMNÉ FOCENÍ A KRÁSNÉ DOPOLEDNE. JE HEZKÉ UŽÍT SI FAJN "HOLČIČÍ" DEN A PŘIPADAT SI KRÁSNÁ. JSI ÚŽASNÁ A MYSLÍM, ŽE DĚLÁŠ TU NEJLEPŠÍ PRÁCI, CO MŮŽEŠ!"

E. V.

"MOC DĚKUJI ZA PŘEKRÁSNÉ FOTKY A BÁJEČNÉ POHODOVÉ FOCENÍ, NA FOCENÍ JSEM SE CÍTILA SKVĚLE, DĚKUJI, ŽE TO DĚLÁŠ PRO SVÉ KLIENTKY TAK POHODOVÉ, PROTOŽE JÁ MĚLA Z FOCENÍ POMĚRNĚ STRACH."

E. O.

Díky! Díky za krásný den! ÚŽASNĚ JSEM SI TO UŽILA. ÚŽASNÁ ZKUŠENOST. S JEŠTĚ ÚŽASNĚJŠÍ LUCIÍ. JSi NEJ!!! Jsem strašně ráda, že jsem do toho šla. Prostě nic se neděje jen tak. Mělo se to stát teď.

J. S.

Tak tu brouzdám po fotkách a slintám. Doslova. Jsem sexy. Nikdy jsem se se necítila líp. Celkově se poslední dobou cítím dobře. Líp než za mlada. Nikdy bych si nepomyslela, že ve svých 42 letech budu takhle v pohodě a ..... že budu mít to období takhle krásně zvečněno. 

zveřejníte mé fotky?

co když budu nemocná?

jak se mám objednat?

kolik focení stojí?

kde focení probíhá

Portrétní focení Portrét duše a boudoir focení Nahá jsme krásná probíhá v mém studiu v Praze 4, ve čtvrti Dobeška. 

Intimní focení Opravdová Já probíhá ve Vašem domově. Z technických a osobních důvodů dojíždím pouze na focení v Praze. Pokud jste z daleka a chcete mít domácí fotky, mrkněte např. na airbnb.

Časté otázky

zveřejníte mé fotky?

co když budu nemocná?

jak se mám objednat?

kolik focení stojí?

kde focení probíhá

Zavolejte mi na 773 122 711 nebo napište. Domluvíme společně všechny detaily focení. 

Termín Vám rezervuji složením části ceny focení na mé číslo účtu. Zbytek je splatný hotově při focení. Některé klientky upřednostňují složení plné částky. Plnou částku vyžaduji u zakoupení poukazů. 

Časté otázky

zveřejníte mé fotky?

co když budu nemocná?

jak se mám objednat?

kolik focení stojí?

kde focení probíhá

Nemusíte se obávat, že pokud byste onemocněla, termín by Vám propadl. Jednoduše mi zavoláte a domluvíme se na jiném dnu. 

Může se stát, že i já onemocním. V tom případě Vám zavolám a domluvíme náhradní termín. Pokud se tak stane, dělám to velmi vzácně a nerada (a vždy přidám nějakou další nadstandartní službu navíc).

V případě nařízené karantény platbu nevracím. Focení se posouvá na nejbližší možnou dobu.

Časté otázky

zveřejníte mé fotky?

co když budu nemocná?

jak se mám objednat?

kolik focení stojí?

kde focení probíhá

Nemusíte se obávat. Vaše soukromí je pro mě velice důležité. Všechyn fotky na mém webu jsou použity se svolením žen. A moc si toho vážím.

Časté otázky

Vzala jsem zkušenosti ze šesti předchozích studií a vytvořila pro své klientky studio snů. Velká okna, světlý prostor a vůně dřeva způsobují, že se v něm každý cítí příjemně. Navíc je od základů navrženo tak, aby v něm mohly vznikat krásné fotografie.

u dubu, Praha 4

moje studio

Součástí studia je i vybavená maskérna. Používám značky Armani, MAC, Boobi Brown, Charlotte Tilburry, Anastasia Beverly Hills a další luxusní dekorativní kosmetiku. Mé klientky si také můžou na focení zapůjčit lodičky na vysokém podpatku ve velikostech 37 - 41.

u dubu, Praha 4

maskérna

Při vhodných podmínkách můžeme využít pro focení zahradu. Možné je fotit třeba u rozkvetlé třešně nebo v trávě. V letních měsících je možné fotit i v bazénu, který leží hned vedle studia.

u dubu, Praha 4

zahrada a bazén

Milá Lucie,
chtěla jsem Vám za včerejšek moc poděkovat. Jsem plná pozitivních dojmů. 

Když jste mi při našem prvním setkání slíbila, že mi připravíte krásný zážitek, vůbec jsem si to neuměla představit, ale doufala jsem, že to tak opravdu bude. A bylo. Od první chvíle, kdy jsem se posadila na židli před zrcadlo v ateliéru, až dokud jsem ho neopustila.

Jste velmi bezprostřední a krásná žena a svoji práci děláte skvělé. Fotky jsou nádherné a mám z nich velikou radost. Když jste mi ukázala v ateliéru první sérii, malém mi vhrkly slzy do očí. Tohle, že jsem JÁ? Po celou dobu jsem si připadala výjimečně, sebevědomě a krásně a za to Vám ještě jednou děkuji.

Myslím si, že podobných mailů máte tisíce, ale já Vám to prostě musím napsat, protože jsem natolik plná dojmů, že z toho ani nemůžu spát a musím to napsat teď. Hned jsem se musela pochlubit svým kamarádkám a možná, že budete mít další zákaznice. 

Manželovi se také velmi líbí. Tvářil se na ně úplně stejně, jako když se dívá na mě, když ho svádím a já jsem se možná díky těmto fotkám dneska poprvé uviděla jeho očima a pochopila, co se mu vlastně na mně líbí. DĚKUJI.

Alena

moje krásné klientky

Martina vplula před můj objektiv jako střela - nádherná, jedinečná, osobitá, zábavná...prostě svá.

martina

Jedinečná

Tatiana je nádherná, ženská, sexy a nesmírně milá bytost. 
Jsme moc ráda, že jsem měla tu čest se s ní potkat.

tatiana

Sexy

Petra je krásná a mému srdci blízká. Fotografka, podnikatelka, maminka...a vše zvládá. 

petra

Bez retuší

Alena je inspirativní, hluboká a já si moc vážím, že jsme se už několikrát potkaly. V bříšku nosí holčičku Živu.

alena

Přirozená těhulka

Naše druhé focení s Pavlou. Celá hloubka její nádherné duše je vidět v jejích očích. 

PAVLA

Hluboká

více než 2000 ŽEN
od roku 2009

lucie.schweinerova@gmail.com

studio:
U DUBU 23, PRAHA

Krása je jako vetkaná nit do každé vrásky, do každé obliny, do jizev, co nechceš mít.

Krása je nositelem příběhu, o tom, kdo jsme, 
o lásce a radosti, o tom, jak milujeme,
o jedinečnosti.

LUCIE S.