Vytvořila jsem pro Vás zážitek, jehož cílem může být zachycení vlastní jedinečné krásy, cesta za větší sebeláskou nebo za přijetím svého těla a vlastní sexuality. Může to být pro Vás odměna, za něco, co jste v životě dokázala, pochopila, zažila nebo přežila. Většina mých klientek se nechává fotit pro sebe. Milou pozorností mohou být i sexy fotky pro partnera. A ať už jsou Vaše důvody k focení se mnou jakékoliv, slibuji, že udělám individuálně všechno pro to, abyste nikdy nelitovala, že jste do toho šla. Záleží jen na Vás, jak daleko budete chtít s odhalením svých fotografií zajít.

Studio se nachází na naší zahradě v Praze, ve čtvrti Dobeška. Uvnitř najdete část s tmavou stěnou pro focení noir, světlou část s postelí pro focení boudoir, make-up koutek a pracovní část. Hned vedle studia je velký vyhřívaný bazén, který je v letních měsící možné využít k focení. 

Součástí zkušenosti NAHÁ JSEM KRÁSNÁ je focení v mém milovaném studiu. Jde o dřevostavbu se třemi obrovskými okny, díky kterým mohu využívat různé podoby přirozeného denního světla. Studio jsem od základů navrhovala přesně tak, aby vyhovovalo Vašemu pohodlí a mému stylu práce.

Své Nahokrásky si také sama líčím a češu. Používám luxusní dekorativní kosmetiku (Armani, Bobbi Brown, Charlotte Tilbury, Anastasia Beverly Hills, Bobbi Brown, Huda Beauty, MAC a další. Snažím se, abyste to na fotkách stále byla Vy, mám ráda přirozenost a aby make-up ani vlasy od Vás neodpoutával pozornost.

Ve studiu si můžete také zapůjčit lodičky k focení ve velikostech 37-41.

Moje klientky říkají, že díky konzultaci měly z focení mnohem menší obavy. Poté, co budete mít zarezervovaný svůj termí, naplánujeme celé focení, zodpovím všechny Vaše otázky, probereme oblečení, make-up a Vaše představy. A tady to roztočíme!

Povalování se v posteli

Pár úsměvů na začátek

NAHÁ JSEM KRÁSNÁ je zkušenost oslavující Vaší ženskost, jedinečnou krásu a sebelásku. Nemusíte se fotit úplně nahá, ale pokud budete mít odvahu, můžete si užít osvobozující pocit, že jste krásná, i když už se nemáte za co schovat. 

KONZULTACE
focení ve studiu
PORTRÉT + BOUDOIR + NOIR
3 převlečení
přirozený make-up a vlasy
30-45 fotografií v plném rozlišení
online download do 24 hodin

otevřít

otevřít

otevřít

D.L.

Milá Lucie,
Vy jste Bohyně objektivu, která umí vytáhnout z osobnosti to podstatné a potlačit drobné nedostatky. z fotek, které jste mi udělala, vyzařuje moje krása a kape sex...Předpokládala jsem, že budou úžasný, ale tohle mě srazilo a vyrazilo dech. Jsem zde Diva. konečně někdo zvládnul zachytit moje vnitřní já. tohle jsem opravdu čistá JÁ… Až na dřeň mýho ženství.

Z.L.Lucka má talent cítit vaši duši a zachytit to něco, co každá z nás vyzařuje.

P.V.

Milá Luci, po několika měsících od našeho foceni se k němu v myšlenkách stále vracím ... a děkuji ... chtěla jsem první napsat, Že mአtalent, ale ty máš dar, opravdu krásný dar, vyvolat v ženě pocit, že je jedinečná a nádherná. Jsi úžasná a těším se na další spoluprácI.

Z.K.

 Krása veliká ! přestože říct o sobě, že jsem na fotce krásná, je fakt těžký, takže to ber jako obrovskou pochvalu Tobě jako fotografovi, že jsi mě uměla zachytit takhle nádherně ! :) Bylo mi velkou ctí, potěšením a radostí Tě poznat a moct být součástí Tvého fotoprocesu. 

B. S.

jsi úžasná bytost, vystihneš nás ženy přesně v ten moment, který je přirozený a krásný.

M. M.

LUCI, JÁ NEMÁM SLOV ... DĚKUJI TI MOC MOC MOC!!! BYLO TO KRÁSNÉ DOPOLEDNE, MOC JSEM SI TO UŽILA A BYLO TO S TEBOU MOC FAJN - UVOLNĚNÉ, ENERGICKÉ.
A JEŠTĚ MĚ NAPADÁ...KRÁSNĚ JSI MĚ NAMALOVALA. TO, ŽE SI ZÁKAZNICE líčíš SAMA, JE SKVĚLÝ. MYSLÍM, ŽE JE TO UVOLNĚNĚJŠÍ ATMOSFÉRA, VÍCE INTIMNÍ, KDYŽ SE TAM NEMOTÁ DALŠÍ ELEMENT. :)

LUCI, MOC DĚKUJI ZA SUPER DOPOLEDNE , UŽILA JSEM SI TO .. TY JSI PROSTĚ OPRAVDU ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ . FOTKY JSOU ÚŽASNÉ A OPRAVDU TI ZA NĚ MOC DĚKUJI . KÉŽ BY BYLO LIDÍ JAKO JSI TY VÍC , TAK JAK PŘISTUPUJEŠ KE SVÉ PRÁCI A DĚLÁŠ JI , JE OPRAVDU FASCINUJÍCÍ A JSEM RÁDA , ŽE JSEM TO OPĚT MOHLA VIDĚT :)

S. B.

P. R.

MUSÍM TI ŘÍCT ( A JÁ ZAS TAK NETRPÍM NA NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ), ŽE TEBE BYCH NAORDINOVALA KAŽDÝ ŽENSKÝ ASPOŇ JEDNOU ZA ROK POVINNĚ :) JE TO SKVĚLEJ RELAX A PŘÍJEMNEJ ZÁŽITEK :) A ZVEDÁ TO SEBEVĚDOMÍ AŽ DO PATRA :) A TY TO VÍŠ..... PROTO TO TAKY DĚLÁŠ! 

K. G.

"CHCI TI PODĚKOVAT ZA PŘÍJEMNÉ FOCENÍ A KRÁSNÉ DOPOLEDNE. JE HEZKÉ UŽÍT SI FAJN "HOLČIČÍ" DEN A PŘIPADAT SI KRÁSNÁ. JSI ÚŽASNÁ A MYSLÍM, ŽE DĚLÁŠ TU NEJLEPŠÍ PRÁCI, CO MŮŽEŠ!"

E. V.

"MOC DĚKUJI ZA PŘEKRÁSNÉ FOTKY A BÁJEČNÉ POHODOVÉ FOCENÍ, NA FOCENÍ JSEM SE CÍTILA SKVĚLE, DĚKUJI, ŽE TO DĚLÁŠ PRO SVÉ KLIENTKY TAK POHODOVÉ, PROTOŽE JÁ MĚLA Z FOCENÍ POMĚRNĚ STRACH."

E. O.

Díky! Díky za krásný den! ÚŽASNĚ JSEM SI TO UŽILA. ÚŽASNÁ ZKUŠENOST. S JEŠTĚ ÚŽASNĚJŠÍ LUCIÍ. JSi NEJ!!! Jsem strašně ráda, že jsem do toho šla. Prostě nic se neděje jen tak. Mělo se to stát teď.

J. S.

Tak tu brouzdám po fotkách a slintám. Doslova. Jsem sexy. Nikdy jsem se se necítila líp. Celkově se poslední dobou cítím dobře. Líp než za mlada. Nikdy bych si nepomyslela, že ve svých 42 letech budu takhle v pohodě a ..... že budu mít to období takhle krásně zvečněno. 

lucie s.

Chcete mít své vlastní fotky?