na cestě

Víte, co dělám úplně nejraději? Povídám si s lidmi. Tohle focení je proto spíš povídací. Budeme především mluvit a chvilku také fotit. A o čem si budeme povídat? O čemkoliv budete chtít - o tom, kdo jste, kam směřujete, jaké období právě prožíváte. Ráda bych toto povídání poté zachytila jako sérii tří portrétů, která Vám vždy připomene tuto část Vašeho života. Mým cílem je, abyste se se mnou setkávala pravidelně, když budete cítit potřebu zaznamenat nějaký bod Vaší cesty - uvědomění, významnou životní událost, osobní výhru nebo klidně i prohru. Chtěla bych pro Vás zachytit takovou malou vzpomínku do deníku Vašeho života. Jeden bod ve Vašem životě, který až společně s dalšími body vytváří větší smysluplný obraz. Protože v tom já sama vidím velký smysl. 

Pokud nevíte téma, se kterým byste přišla, nechte to osudu, vyplyne samo.

Mým velkým přáním je však zdokumentovat Vaší cestu k sobě samé, k té úžasné a jedinečné ženě, kterou jste. A moc ráda budu na této cestě Vaší průvodkyní a dokumentátorkou. 

Chcete vědět víc? Napište mi...


POVÍDÁNÍ A FOCENÍ TRVÁ HODINU A PŮL. CENA JE 1500 KČ A ODNESETE SI TŘI FOTOGRAFIE. 

odeslat

Budu moc ráda, pokud mi napíšete také víc o Vás a o tom, jak byste si naše setkání představovala.

Budu Vás kontaktovat co nejdříve. Snažím se na všechny zprávy odpovědět do druhého dne, proto, pokud byste měla pocit, že se ke mně Vaše zpráva nedostala, kontaktujte mě, prosím, na 773 122 711.