Miluji hodnotu, kterou Vám mohu prostřednictvím své práce předat. Když odcházíte nadšená a cítíte se krásná a sebevědomější, když se po focení máte víc ráda a chápete, že jste krásná ve své jedinečnosti. Vždycky jsem si přála být malá muška a vidět, jak předáváte fotografie svému milovanému muži. Chtěla bych vědět, jak se cítíte. A samozřejmě jsem nadšená, když mě po focení obejmete, když mi napíšete milý mail nebo mi zavoláte. Právě z těchto důvodů cítím, že to, co dělám, má smysl. Pro mě i pro Vás.

Také potřebuji v životě tvořit, baví mě vymýšlet pro Vás boudoir zkušenost a myslet při tom na každý detail. Baví mě vytvářet studio, které mou myšlenku podporuje a baví mě učit se nové věci, zkoušet, chybovat a pracovat na sobě. Když měním svět kolem sebe k lepšímu, cítím, že žiju. 


BOUDOIR FOCENÍ JE MNOHEM VÍC NEŽ JEN HEZKÉ OBRÁZKY ŽEN VE SPODNÍM PRÁDLE. JE TO ZKUŠENOST, KTERÁ ZMĚNÍ VÁŠ POHLED NA SEBE. OSLAVA SMYSLNOSTI, SEBELÁSKY A VLASTNÍ JEDINEČNOSTI.

kdo jsou moje klientky >>>

Ženy, které cítí, že jsou krásné, takové jaké jsou, opravdové a jedinečné.

Nevěsty, které chtějí vytvořit sexy svatební dárek pro svého nastávajícího manžela.

Ženy, které chtějí udělat něco pro sebe a mít z toho radost, zvýšit si sebevědomí, mít se více rády a vidět svou vlastní krásu.

Ženy, které chtějí oslavit své plné křivky, projevit lásku k sobě a ke svému tělu.

Ženy, které chtějí z mnoha důvodů zachytit svobodně svou vlastní sexualitu a ženství. 

Nastávající maminky, které chtějí mít zdokumentovanou vzpomínku na své těhotenství přirozeným způsobem.

KDO JSOU ŽENY, KTERÉ FOTÍM

MOJE MILOVANÉ STUDIO >>>

Jsem člověk, který potřebuje inspirující prostor, kde může tvořit. Prostředí má na mě velký vliv, vítám jednoduchost, minimalismus a uklizenost. Mám ráda své oblíbené knihy pohromadě a mám ráda prostor, kde mohu nejen fotit, ale také malovat, kreslit a setkávat se s úžasnými ženami.

Moje šesté studio, které jsem v životě vytvořila, je postavené už od základů přesně podle mého návrhu a plánu, nemusela jsem se v něm jakkoliv přizpůsobovat prostoru. Ve studiu je vše promyšlené (od barvy podlah, přes rozmístění zásuvek, až po možnost přemístit topení), abych nemusela dělat žádné kompromisy a vše stoprocentně vyhovovalo mému stylu práce, mým plánům do budoucna a maximálnímu komfortu mých klientek. Dbám na přátelskou atmosféru, příjemnou hudbu a vůni.


moje studio

<<<

jak to u mě vypadá?

Více...

1. Nejoblíbenější barvy?

2. Temperament?

3. Nejoblíbenější činnost?

4. Nejoblíbenější jídlo?

5. Co mě uklidňuje?

6. Jaké jsem znamení?

Bílá (jednoduchost, čistota), růžová (něha, sebeláska), zlatá (elegance,dokonalost).

Jsem introvertní extrovert.
Nebo extrovertní introvert?

Trávění času se svou rodinou, cestování, focení, čtení knih, psaní, malování.

Zelené kari s rýží a s krevetami. Kdykoliv, kdekoliv. A jasmínový čaj.

Sledování mořských vln, deště a pohled na východ slunce na horách.

Jsem zasněná, jemná ryba
s tvrdými rohy od berana.

zpět <<<

portfolio