lucie S.

Pro ženy, které jsou

JEDINEČNÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

SAMY SEBOU.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

VĚDOMÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

TVŮRKYNĚ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

NA CESTĚ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

KREATIVNÍ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

LÁSKYPLNÉ.

Kolik stojí showit?

V předchozím blogu jsem básnila o tom, proč miluji showit a jak ráda s ním pracuji. A nejsem sama, mnoho webdesignerů tvoří své weby pro své klienty právě a výhradně na showit. Možná vás tedy může zajímat, kolik stojí showit předplatné a jestli se vám vyplatí.

Showit nabízí tři možnosti.

  1. SHOWIT

Jde o základ, pokud chcete mít svůj web právě na showit a obsahuje také worry-free hosting, kde máte zálohu webu každých deset minut, kdy pracujete v aplikaci nebo pokaždé, když publikujete obsah. Roční cena je 228 dolarů. Mám možnost nabídnout vám navíc ještě 10% slevu, čili vás tento balíček vyjde na 205,2 dolarů, tedy zhruba 4500 Kč ročně (samozřejmě podle kurzu).

 2. SHOWIT + BASIC BLOG

Pokud chcete mít vše předchozí navíc s plně integrovaným wordpress blogem se základními pluginy (jako je například kontrola spamu), pak je roční cena 288 dolarů. S 10% slevou to vychází na něco pod 5800 Kč.

3. SHOWIT + ADVANCED BLOG

Pro ty, kteří chtějí chtějí to vše a navíc možnost mít přístup k různým dalším worpress pluginům, je zde možnost rozšířeného blogu, který vyjde ročně na 408 dolarů, což je po slevě něco pod 8200 Kč.

Jediný další poplatek navíc je za vaší doménu a je spíše zanedbatelný.

Z největší pravděpodobností se budete pohybovat mezi první a druhou možností, která vás vyjde na zhruba 4500 nebo 5800 Kč. Zdá se vám to moc nebo málo? Mě osobně to přijde málo za to, co vše showit nabízí. Váš web je jediné místo online, které je skutečně vaše. Pro mě má můj web velkou hodnotu a uvědomuji si plně jeho přínos pro mé podnikání. Navíc mi v dnešní době přijde úplně normální platit za služby jako je showit, flodesk nebo třeba planoly. Je to stejně přirozené jako platit Adobe za to, že můžu používat jeho nástroje, které mi usnadňují práci.

Samozřejmě showit není pro ty, kteří chtějí ušetřit. Hosting s doménou a wordpressem si jistě sami seženete pod tisícovku. Sama si ale ráda zaplatím za věci, které jsou snadnější, ušetří mi čas a baví mě s nimi pracovat. Cítím, že to souvisí s mým přístupem k životu. Chci se soustředit na to, co je důležité a k tomu patří ty správné nástroje. Navíc peníze jsou energie, které velice ráda pošlu značkám, které podnikají s vizí a se srdcem na správném místě. A mezi takové showit rozhodně patří.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

více než 1800 ŽEN
od roku 2009

lucie.schweinerova@gmail.com

studio:
U DUBU 23, PRAHA

Krása je jako vetkaná nit do každé vrásky, do každé obliny, do jizev, co nechceš mít.

Krása je nositelem příběhu, o tom, kdo jsme, 
o lásce a radosti, o tom, jak milujeme,
o jedinečnosti.

LUCIE S.