lucie S.

Pro ženy, které jsou

JEDINEČNÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

SAMY SEBOU.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

VĚDOMÉ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

TVŮRKYNĚ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

NA CESTĚ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

KREATIVNÍ.

lucie S.

Pro ženy, které jsou

LÁSKYPLNÉ.

Proč miluji showit

Během posledních deseti let jsem si vždy dělala svůj web sama a poznala jsem tak mnoho nástrojů, jak se dá web tvořit. Showit je webová aplikace pro tvorbu webu. Je to nesmírně intuitivní nástroj a já jsem nesmírně ráda, že jsem ho našla. Pro fotografy bych to jednoduchostí a efektivností přirovnala k práci s Lightroomem.

Ráda bych vám napsala několik důvodů, proč jsem jeho velkým fanouškem.

DRAG & DROP system

Nejste limitování bloky ani ničím podobným. Showit je jako čisté malířské plátno, na které můžete namalovat kamkoliv, cokoliv. Práce v něm je tak jednoduchá, přirozená a kreativní, že si ho prostě musíte zamilovat. Showit používá tzv. canvasy. Představit si je můžete jako menší malířská plátna, která stavíte pod sebe a z nichž vzniká stránka. Úžasné je, že můžete svůj web pomocí canvasů tvořit nejen nahoru a dolů, ale také do stran a do hloubky.

MOBILNÍ A DESKTOP VERZE

Mobilní a stolní verzi webu máte při tvorbě postavené vedle sebe (v dual screen módu) a každou z nich můžete vytvořit odděleně od té první. Máte tedy mobilní design 100% pod kontrolou a to je v dnešní době velice důležité.

ŽIVÝ DESIGN

Další věc, kterou na showit miluji, je že weby vypadají živě. Každý prvek můžete jednoduše a přesto velice detailně naprogramovat, aby působil, že žije a dýchá. To je jedna z věcí, podle které poznávám stránky vytvořené v showit. Jsou prostě jiné – živoucí. Navíc zde existuje možnost přilepit jakýkoliv prvek kamkoliv chcete a procházet web pod ním.

HOSTING V CENĚ

Showit je v partnerství s Amazon Web Service pro webovou stránku a s WPEngine pro blog.

Záloha webu každých deset minut, když pracujete v aplikaci nebo když kliknete na publikaci změn, automatické wordpress updaty a konstantní monitorování serverů jsou rovněž užitečné. Několikrát se mi už stalo, že jsem něco omylem vymazala – vždy stačilo obrátit se na podporu, která mi rychle pomohla a smazanou stránku vrátila do aplikace.

INTEGRACE WORDPRESS

WordPress je silná blogovací platforma a mít na ní blog je pro všechny vyhledávače správná volba. WordPress je do Showit plně integrován, takže můžete využívat jeho benefity.

ÚŽASNÁ KOMUNITA

Showit má vybudovanou báječnou komunitu kolem své značky. Její členové vám vždy rádi poradí a jste víc než vítáni. Navíc pravidelně publikují různé semináře a tipy, hostují zajímavé akce a žijí svým posláním. Přestože se jedná především o weby pro fotografy, hodí se pro kohokoliv – influencery a zajímavé značky, které prodávají své jedinečné produkty a služby. Řekla bych, že showit byl vytvořen pro jedinečné a kreativní lidi.

SKVĚLÝ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Zákaznická podpora showit je skvělá – jsou vždy milí, vtipní, rychlí a cítíte, že vám opravdu chtějí pomoct. Navíc si s nimi můžete chatovat přímo v aplikaci, což je velká výhoda. Mějte jen na paměti, že sídlí v jiném časové, pásmu. Navíc vás pobaví, že J.T. Má dva retrívry, že Jeff má rád hotdogy a že Jason vlastní 16 kuřat. A když už jsme u legrace – showit má vtipné technické hlášky. “Whaaaaat?!”, “Whooop – Whooop!” nebo “Hot Dog!” – “Your site has been published. “ které uvidíte například, když publikujete obsah.

SEO FRIENDLY A SKVĚLÁ PROPOJITELNOST DALŠÍCH SLUŽEB

U každé stránky si můžete jednoduše nastavit její název, popis a klíčová slova pro vyhledávače. Také můžete nahrát obrázek, který se objeví například při sdílení odkazu stránky. Navíc jste schopni prostřednictvím embeed kódu showit propojit s dalšími službami jako je e-mail marketing, nastavení vimeo a youtube videí, shopify, google analytics a dalšími pluginy.

Sowit je pro mě, zdá se, láska na celý život. Navíc během koronakrize nabídli 3 měsíce zdarma a ještě mi poslali přes oceán toto krásné přání. A nebylo to natištěné přání, které posílají všem, ale přání napsané rukou a pro mě. Velmi mě pobavila poznámka od Karen. Napsala: “P.S. My last name is Jezek – hedgehog”. Což bylo milé, vzhledem k tomu, že posílala dopis do Česka.

Viva la Showit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. […] předchozím blogu jsem básnila o tom, proč miluji showit a jak ráda s ním pracuji. A nejsem sama, mnoho […]

více než 1800 ŽEN
od roku 2009

lucie.schweinerova@gmail.com

studio:
U DUBU 23, PRAHA

Krása je jako vetkaná nit do každé vrásky, do každé obliny, do jizev, co nechceš mít.

Krása je nositelem příběhu, o tom, kdo jsme, 
o lásce a radosti, o tom, jak milujeme,
o jedinečnosti.

LUCIE S.