Velký úklid

10/29/2018

Dnes po delší době něco sdílím. Měla jsem teď několik týdnů takové období, kdy jsem se hodně zabývala sama sebou. A při té příležitosti jsem uklízela náš domov a vracela mu lásku za všechny ty měsíce, co jsme se mu nevěnovali. Nebo to možná bylo naopak, uklízela jsem náš domov a začala se zabývat sama sebou?

Asi to má nějakou souvislost.

Zbavování se starých věcí, které už mi neslouží a nedělají radost může být něco jako zbavování se myšlenkových scémat, které mi neslouží a nedělají radost.

Vyčištění a oprášení každého koutu v domově může být o nalézání míst, které je třeba pročistit.

Provedení změn v rozložení místností, tak aby víc sloužily nám a našim potřebám, může mít souvislost s uzpůsobením si života více podle našich aktuálních potřeb.

A celkové vymalování může být o celkové harmonizaci a “pročištění” klimatu.

 

Nevěřila bych, že pokud se mi podaří dotáhnout úklid našeho domova do konce, že se budu cítit jako znovuzrozená. Je to pocit, jako bych se díky harmonickému prostředí okolí, které je srovnané, čisté a obsahuje jen věci, které chci mít, nějak zharmonizovala i já sama.

Možná díky více času, který mám (protože když opravdu dáte všechny věci do pořádku, zjistíte, že úklidem trávíte opravdu mnohem míň času než kdy předtím), začala jsem se hodně zajímat o lidské ego a o vnitřní zranění, který si každý člověk nese v sobě. A přijde mi to opravdu zajímavý a pro mě osobně taky hodně life-changing. Určitě bych se proto s vámi o tato témata ráda podělila v následujícíh příspěvcích.

Ale pro dnešek už by to stačilo, chtěla bych s vámi sdílet fotky krásné Báry, kterou budu mít s tímto mým obdobím spojenou.

 

Báro, moc díky za možnost uveřejnění.

Řekli jste:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

zanechte komentář