Vytvořila jsem pro Vás zážitek, jehož cílem může být zachycení vlastní jedinečné krásy, cesta za větší sebeláskou nebo za přijetím svého těla a vlastní sexuality. Může to být pro Vás odměna, za něco, co jste v životě dokázala, pochopila, zažila nebo přežila. A ať už jsou Vaše důvody k focení se mnou jakékoliv, slibuji, že udělám individuálně všechno pro to, abyste nikdy nelitovala, že jste do toho šla. 

Boudoir

#nahajsemkrasna zkušenost


vítejte


Mysím si, že je velice důležité zjistit, jestli jsem pro Vás ta pravá. Pro mě je boudoir focení o důvěře. Pokud cítíte, že to, co dělám a jak to dělám, s Vámi souzní, pak budete spokojená. Budu ráda, pokud si přečtete, kdo jsem a jak vidím boudoir focení. Podívejte se na můj blog, přečtěte si články, které jsem napsala a také na fotografie, které jsem nafotila. A pokud se rozhodnete, že si se mnou chcete projít celou boudoir zkušeností, nechte si zaslat mou nabídku, vyberte si ten správný balíček a napište mi nebo zavolejte.

Moc ráda zodpovím Vaše otázky a domluvíme termín focení. Ideální je se objednat zhruba 6-8 týdnů dopředu. Z osobních a rodinných důvodů fotografuji pouze ve všední dny. Miluji přirozenné denní světlo a nejlepší čas na focení je v mém studiu okolo deváté hodiny dopoledne.

I. 

>>>

Poznejme se

REZERVACE
Termín focení Vám zarezervuji složením plné částky při rezervování termínu. Proč dopředu? Nechci, aby Vás několik dnů před focením omezovala finanční stránka věci a chci si být jistá, že místo ve svém diáři nedržím někomu, kdo o něj nestojí. Pokud byste onemocněla nebo nemohla na focení v daný termín dorazit, můžeme termín samozřejmě kdykoliv přesunout. Po zarezervování termínu získáte Boudoir Guide, kde naleznete informace a praktické tipy o tom, jaké zvolit oblečení, jak se připravit a jak pečovat o své tělo i duši před focením.

KONZULTACE
Je pro mě opravdu důležité, přistupovat k Vám individuálně, aby focení splnilo Vaše očekávání a důvod, který pro focení máte. Myslím si, že je skvělé se potkat ve studiu před focením. Uvařím Vám dobré kafe nebo svůj oblíbený jasmínový čaj, ukáži Vám prostor, kde fotím, maskérnu a produkty, které používám a můžeme společně naplánovat Vaše focení. Pokud jste z daleka, můžeme udělat online konzultaci přes Skype. II. 

>>>

Rezervace a konzultaceVe studiu mám profesionálně vybavenou maskérnu se vším, co potřebujeme k tomu, abyste vypadala podle svých představ. Najdete zde mnoho přípravků k péči o pleť před líčením (Bioderma pro různé typy pleti, Dr. Hauschka), přes luxusní dekorativní kosmetiku (Armani, MAC, Bobbi Brown, Charlotte Tilbury, Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Urban Decay, Benefit a další), až po veškeré vybavení pro úpravu vlasů.

Je jen na Vás, jestli třeba jen upravíme pleť, obočí a řasy pro fotoaparát nebo jestli vytvoříme výraznější líčení. Moc ráda Vám pomohu také s úpravou vlasů na focení, můžeme je vyžehlit nebo jemně zvlnit. Součástí maskérny jsou i doplňky do vlasů, bižuterie a lodičky na vysokém podpatku, které si můžete zapůjčit k focení.


III.

>>>

Make-up a vlasy

Pokud přemýšlíte, jak focení probíhá a představa, že se budete fotit ve spodním prádle nebo bez něj Vám nepřipadá zas tak lákavá, věřte mi,  že jsme tu pro to, abyste si své focení naplno užila a udělám pro to všechno. Chápu, že vstupuji do Vaší intimní zóny, ale dělám to citlivě a s ohledem na to, abyste se necítila nepříjemně. Jsem nesmírně tolerantní člověk, empatický a akceptující druhé. Vidím na lidech vždy to pozitivní a dokážu vnímat přednosti a nezabývat se nedostatky. 

BOUDOIR FOCENÍ JE ZÁBAVA! Nemusíte se obávat, že Vás bude fotit profesionální sfinga s kamennou tváří a že ve studiu bude tým lidí a osm zábleskových světel zamířených na Vás. Ve studiu jsme jen Vy a já, navíc žádná světla nepoužívám, pracuji pouze s denním světlem. Pustíme si příjemnou hudbu a budeme postupovat tak, abyste se cítila stále v pohodě a příjemně. 

PODROBNĚ VÁS POVEDU. Rozhodně nepředpokládám, že jste modelka a umíte pózovat. Určitě se Vám nestane, že byste se přede mě postavila a já Vám řekla, ať začnete pózovat. Mnoho klientek mi říká, že jsou nefotogenické a že se neumí tvářit, což není pravda, ale snad Vás uklidní fakt, že zodpovědnost za Vaši pózu a výraz nesu na svých bedrech já a ne Vy. Je to moje práce, jakožto boudoir fotografky, napózovat Vás klidně až po konečky prstů, abyste vypadala skvěle (a mám s tím opravdu obrovské zkušenosti). 

BUDU VÁM FOTOGRAFIE UKAZOVAT. Vím, jak je pro Vás při focení důležité, vědět, jak fotky vypadají a jak Vám dodá dobrý pocit, když uvidíte, že se ubíráme správným směrem. Proto vždy svým klienktám fotografie v průběhu focení ukazuji. Je důležité oboustranně vědět, že jedeme na Vaší spokojené vlně. Nebojte se mi cokoliv říct nebo o cokoliv mě požádat. Jsem tu pro Vás. 

NEBUDU VÁS DO NIČEHO NUTIT. Každý je jinak stydlivý a já to naprosto respektuji. Budete se převlékat o samotě a z mé strany budete mít tolik soukromí, kolik budete potřebovat. Nemusíte se také fotit úplně nahá, pokud se na to nebudete cítit, a samozřejmě, nemusíte dělat vůbec nic, co by Vám bylo proti srsti. 


IV. 

>>>

Den focení

ONLINE GALERIE
Vaše fotografie nahraji do soukromé online galerie. Přála jsem si tuto boudoir zkušenost pro Vás vytvořit i bez časových kompromisů, proto své fotografie obdržíte ještě týž den. Poté, co odejdete ze studia, fotografie protřídím a poskládám do rozmanitého souboru Vašich TOP fotografií, který nejlépe vystihne Váš příběh a na kterých Vám to bude nejvíce slušet. Některé fotky budou barevné a některé černobílé.  

ONLINE DOWNLOAD
Vaše fotografie si můžete stáhnout v nejvyšším možném rozlišení ještě v den focení.

FOTOPRODUKTY
Fotografie patří na papír a myslím si, že z každého boudoir focení by mělo vzniknout něco hmatatelného. Po focení Vám ráda ukážu, jaké nabízím produkty a fotoknihy, můžete si je osahat a prohlédnout si jejich materiál. Nemusíte si žádný produkt vybrat, rozhodnutí je zcela na Vás. 

V.

>>>

Po focení

FAQ

Můžete vyzkoušet Chateu St. Havel, který leží 2 km od studia. Najdete zde romantické ubytování, přátelský personál, wellnes, skvělou kuchyni a možnost trénovat golf u zámeckého rybníka. Někdy za mnou přijede klientka z daleka a spojí focení a pobyt na zámku s partnerem. Užijete si focení, zajdete si s partnerem na masáž nebo na wellnes, večer na večeři nebo do divadla a máte o krásný den a noc postaráno.

nejsem z prahy, doporučíte mi nějaký hotel?

Boudoir focení dávají často muži ženám, dcery maminkám a opačně nebo kamarádky nebo kolegyně navzájem. Ráda Vám po zaplacení ceny focení předám poukaz s Boudoir Guidem pro obdarovanou a po jejím obdarování si s ní domluvím konzultaci před focením.

mohu darovat poukaz?

Ideálně 6 týdnů před tím, než se chcete nechat vyfotit a ideálně  až 8 týdnů před tím, než chcete mít fotografie například ve fotoknize kvůli různé lhůtě dodavatelů. Fotografuji pouze 2-3 týdně ve všední dny od devíti hodin, abych udržela nejvyšší možnou péči o své klientky. O víkendech a státních svátcích bohužel z pracovních a soukromých důvodů nepracuji.

kdy se mám na focení objednat?

Můžete si být jistá, že Vaše fotografie neuvidí nikdo jiný, pokud s tím nebudete souhlasit. Samozřejmě, jsem vděčná, že se mohu dále prezentovat svou prací, ale ať se rozhodnete jakkoliv, nikdo na Vás nebude tlačit a je to vždy čistě na Vašem uvážení. Jde také o mou pověst a tu si chráním.

jak je to s ochranou soukromí?

<<<

black boudoir

white boudoir

Portfolio

#nahajsemkrasna

portrét

Z.L.Lucka má talent cítit vaši duši a zachytit to něco, co každá z nás vyzařuje.

P.V.

Milá Luci, po několika měsících od našeho foceni se k němu v myšlenkách stále vracím ... a děkuji ... chtěla jsem první napsat, Že mአtalent, ale ty máš dar, opravdu krásný dar, vyvolat v ženě pocit, že je jedinečná a nádherná. Jsi úžasná a těším se na další spoluprácI.

Z.K.

 Krása veliká ! přestože říct o sobě, že jsem na fotce krásná, je fakt těžký, takže to ber jako obrovskou pochvalu Tobě jako fotografovi, že jsi mě uměla zachytit takhle nádherně ! :) Bylo mi velkou ctí, potěšením a radostí Tě poznat a moct být součástí Tvého fotoprocesu. 

B. S.

jsi úžasná bytost, vystihneš nás ženy přesně v ten moment, který je přirozený a krásný.

M. M.

LUCI, JÁ NEMÁM SLOV ... DĚKUJI TI MOC MOC MOC!!! BYLO TO KRÁSNÉ DOPOLEDNE, MOC JSEM SI TO UŽILA A BYLO TO S TEBOU MOC FAJN - UVOLNĚNÉ, ENERGICKÉ.
A JEŠTĚ MĚ NAPADÁ...KRÁSNĚ JSI MĚ NAMALOVALA. TO, ŽE SI ZÁKAZNICE líčíš SAMA, JE SKVĚLÝ. MYSLÍM, ŽE JE TO UVOLNĚNĚJŠÍ ATMOSFÉRA, VÍCE INTIMNÍ, KDYŽ SE TAM NEMOTÁ DALŠÍ ELEMENT. :)

LUCI, MOC DĚKUJI ZA SUPER DOPOLEDNE , UŽILA JSEM SI TO .. TY JSI PROSTĚ OPRAVDU ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ . FOTKY JSOU ÚŽASNÉ A OPRAVDU TI ZA NĚ MOC DĚKUJI . KÉŽ BY BYLO LIDÍ JAKO JSI TY VÍC , TAK JAK PŘISTUPUJEŠ KE SVÉ PRÁCI A DĚLÁŠ JI , JE OPRAVDU FASCINUJÍCÍ A JSEM RÁDA , ŽE JSEM TO OPĚT MOHLA VIDĚT :)

S. B.

P. R.

MUSÍM TI ŘÍCT ( A JÁ ZAS TAK NETRPÍM NA NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ), ŽE TEBE BYCH NAORDINOVALA KAŽDÝ ŽENSKÝ ASPOŇ JEDNOU ZA ROK POVINNĚ :) JE TO SKVĚLEJ RELAX A PŘÍJEMNEJ ZÁŽITEK :) A ZVEDÁ TO SEBEVĚDOMÍ AŽ DO PATRA :) A TY TO VÍŠ..... PROTO TO TAKY DĚLÁŠ! 

K. G.

"CHCI TI PODĚKOVAT ZA PŘÍJEMNÉ FOCENÍ A KRÁSNÉ DOPOLEDNE. JE HEZKÉ UŽÍT SI FAJN "HOLČIČÍ" DEN A PŘIPADAT SI KRÁSNÁ. JSI ÚŽASNÁ A MYSLÍM, ŽE DĚLÁŠ TU NEJLEPŠÍ PRÁCI, CO MŮŽEŠ!"

E. V.

"MOC DĚKUJI ZA PŘEKRÁSNÉ FOTKY A BÁJEČNÉ POHODOVÉ FOCENÍ, NA FOCENÍ JSEM SE CÍTILA SKVĚLE, DĚKUJI, ŽE TO DĚLÁŠ PRO SVÉ KLIENTKY TAK POHODOVÉ, PROTOŽE JÁ MĚLA Z FOCENÍ POMĚRNĚ STRACH."

E. O.

Díky! Díky za krásný den! ÚŽASNĚ JSEM SI TO UŽILA. ÚŽASNÁ ZKUŠENOST. S JEŠTĚ ÚŽASNĚJŠÍ LUCIÍ. JSi NEJ!!! Jsem strašně ráda, že jsem do toho šla. Prostě nic se neděje jen tak. Mělo se to stát teď.

J. S.

Tak tu brouzdám po fotkách a slintám. Doslova. Jsem sexy. Nikdy jsem se se necítila líp. Celkově se poslední dobou cítím dobře. Líp než za mlada. Nikdy bych si nepomyslela, že ve svých 42 letech budu takhle v pohodě a ..... že budu mít to období takhle krásně zvečněno. 

mé balíčky začínají na 5000 KČ

Kvalita je pro mě stěžejní. Proč jsem se zaměřila na co nejvyšší kvalitu? Protože si ji jednoduše zasloužíte. Možná to souvisí s mou narůstající sebeláskou k sobě samé, ale uvědomila jsem si, že sama si chci v životě dávat to nejlepší, co mohu. A to samé platí pro moje klientky. Vím, že jsem schopná dát do své práce velkou hodnotu a chci, aby mé klientky viděli, že tuto hodnotu chci dát i já jim. Nejsem tu pro každého, jsem tu pro ženy, které cítí, že je potřeba věci dělat bez kompromisů. 

Nejsem typ fotografa, který Vám udělá jen pár fotek. Boudoir focení je proces, který není možné limitovat časem. Nejsem správná volba, pokud Vám nezáleží na kvalitě a pokud chcete nejnižší cenu. Nejsem tu pro Vás, pokud se Vám nelíbí můj styl fotografií a filozofie, jak k boudoir focení přistupuji. Dbám na každičký detail celé boudoir zkušenosti tak, abyste byla nadšená, abyste se cítila opečovávaná a nikdy jste nelitovala, že jste do toho šla.

Chci být nahokráska

CHCI SE ZAMILOVAT SAMA DO SEBE